Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Lubomír Krejčíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.12.2012
Koučovaná utkání
1.liga mužů
9.5. 17:00
AB129
Napajedla A - Litovel
29 : 27
1.5. 17:00
AB124
Litovel - Kostelec A
27 : 29
25.4. 10:30
AB118
Bystřice A - Litovel
32 : 40
10.4. 17:00
AB111
Litovel - Karviná j.
30 : 27
27.3. 17:00
AB107
Náchod - Litovel
37 : 32
20.3. 17:00
AB098
Litovel - Košutka A
35 : 27
13.3. 17:00
AB096
Ostrava - Litovel
30 : 30
6.3. 17:00
AB085
Litovel - N.Veselí
29 : 25
27.2. 17:00
AB084
Brno - Litovel
40 : 29
13.2. 17:00
AB071
Litovel - Chodov
25 : 26
22.11. 11:00
AB063
Litovel - Napajedla A
33 : 26
15.11. 10:30
AB058
Kostelec A - Litovel
29 : 20
7.11. 17:00
AB052
Litovel - Bystřice A
31 : 36
25.10. 13:00
AB045
Karviná j. - Litovel
30 : 27
17.10. 17:00
AB041
Litovel - Náchod
31 : 23
10.10. 17:00
AB032
Košutka A - Litovel
22 : 20
3.10. 17:00
AB030
Litovel - Ostrava
32 : 27
27.9. 16:30
AB019
N.Veselí - Litovel
21 : 22
19.9. 17:00
AB018
Litovel - Brno
21 : 25
12.9. 17:00
AB008
Litovel - Jičín
28 : 24
6.9. 16:30
AB005
Chodov - Litovel
28 : 22
Český pohár mužů
28.11. 18:00
AN069
Litovel - Košutka A
27 : 29
17.11. 16:00
AN061
Slavia - Litovel
27 : 29
28.9. 10:30
AN036
Kutná Hora - Litovel
19 : 38
1.liga mladších dorostenek M
1.5. 10:00
AX132
Veselí n.M. - Olomouc
14 : 44
25.4. 16:30
AX121
Olomouc - Karviná
43 : 19
18.4. 16:30
AX120
Olomouc - Kunovice
28 : 23
10.4. 11:00
AX110
Zábřeh - Olomouc
15 : 22
24.3. 17:00
AX107
Olomouc - Vlčnov
30 : 18
20.3. 15:00
AX099
Bohunice - Olomouc
21 : 31
Další
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.