Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Radomír Baszo
TJ HK Šroubárna Žatec
1
Jan Černý
Slavoj Děčín
1
Robert Rajchl
Loko Česká Lípa
1
Ivo Rösler
Slavoj Děčín
1
Jan Rybák
ElektroPraga Jablonec B
1
Jiří Štrobl
ElektroPraga Jablonec B
1
Jakub Verner
TJ HK Šroubárna Žatec
1
Václav Vodrážka
Slovan Varnsdorf
1
Martin Hložek
Slavoj Děčín
2
Petr Charvát
TJ HK Šroubárna Žatec
2
Jiří Novák
TJ Chemička Ústí n/L. B
2
Jan Podsedník
TJ HK Šroubárna Žatec
2
Jakub Bartoš
Liberec Handball
3
Roman Borl
Slavoj Děčín
3
Miloslav Kokoška
TJ Chemička Ústí n/L. B
3
Tomáš Novotný
Slovan Varnsdorf
3
Michal Paur
Slavoj Děčín
3
Michal Schovanec
TJ HK Šroubárna Žatec
3
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
3
Zdeněk Ticháček
Slovan Varnsdorf
4
Martin Halmich
ElektroPraga Jablonec B
5
Zdeněk Minařík
TJ Chemička Ústí n/L. B
5
Jan Cvejn
Slavoj Děčín
6
Ondřej Hyneš
TJ HK Šroubárna Žatec
6
Luboš Kočiš
Slovan Varnsdorf
6
Josef Kokoška
TJ Chemička Ústí n/L. B
6
Václav Stehlíček
Slovan Varnsdorf
6
Jiří Turták
Slavoj Děčín
6
Jaromír Drobný
Loko Česká Lípa
7
Michael Pokorný
Liberec Handball
7
František Hložek
Slavoj Děčín
8
Radek Holan
ElektroPraga Jablonec B
8
Milan Hozák
Slovan Varnsdorf
8
Petr Páša
TJ Chemička Ústí n/L. B
8
Roman Tlustý
TJ Chemička Ústí n/L. B
8
Michal Černý
Liberec Handball
9
Michal Kamaryt
Liberec Handball
9
Petr Volf
Loko Česká Lípa
9
Jakub Vraný
ElektroPraga Jablonec B
9
Václav Zelený
Loko Česká Lípa
9
Další
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.