Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Rozpis soutěže
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Lukáš Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
20.2. 17:00
AA109
Třeboň - Přerov
30 : 26
7.11. 17:00
AA053
Dvůr Králové - Karviná
23 : 36
3.10. 16:30
AA025
Dukla - Přerov
31 : 20
1.liga mužů
21.3. 16:30
AB101
Chodov - Bystřice A
34 : 32
24.10. 17:00
AB044
Náchod - Ostrava
30 : 28
10.10. 17:00
AB033
Náchod - Brno
21 : 21
26.9. 17:00
AB021
Košutka A - Jičín
32 : 18
20.9. 17:00
AB017
Jičín - Ostrava
29 : 22
1.liga starších dorostenců
20.9. 15:00
AG017
Jičín - Ostrava
36 : 23
2.liga starších dorostenců Č
2.5. 15:00
AH126
Most - Chodov
18 : 28
1.liga žen
23.4. 16:30
AR124
Slavia j. - Poruba A
31 : 25
18.4. 17:00
AR119
Liberec - Most
22 : 25
14.3. 17:00
AR095
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
22 : 24
27.2. 10:00
AR080
Liberec - Poruba A
17 : 24
13.2. 17:00
AR070
Most - Otrokovice
40 : 26
6.2. 15:00
AR105
Cheb - Zlín j.
15 : 21
29.11. 15:00
AR063
Slavia j. - Otrokovice
27 : 22
31.10. 15:00
AR040
SVŠ Plzeň A - Liberec
23 : 24
12.9. 17:00
AR009
Most - Č.Budějovice
36 : 17
1.liga starších dorostenek
23.4. 14:30
AU124
Slavia - Poruba
39 : 24
14.3. 15:00
AU095
Kobylisy - SVŠ Plzeň
26 : 20
29.11. 13:00
AU063
Slavia - HC Plzeň
25 : 25
31.10. 13:00
AU040
SVŠ Plzeň - J.Hradec
28 : 14
1.liga mladších dorostenek Č
25.4. 15:00
AW124
Slavia - Písek
41 : 18
14.3. 13:00
AW095
Kobylisy - SVŠ Plzeň
22 : 27
13.2. 15:00
AW070
Most - HC Plzeň
15 : 25
29.11. 17:00
AW063
Slavia - HC Plzeň
32 : 14
31.10. 11:15
AW040
SVŠ Plzeň - J.Hradec
22 : 21
12.9. 10:30
AW009
Most - Háje
12 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 20. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Spartak UL
20 : 17
video
online
Bílina - DHK Most
5.6. 10:00
video
online
Mimoň - DHK Liberec
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Liberec
20
16
1
3
486 : 261
33
2
Mimoň
20
15
1
4
341 : 210
31
3
DHK Most
19
11
2
6
358 : 281
24
4
TJ Sokol Bělá
20
9
0
11
309 : 334
18
5
Bílina
19
3
0
16
206 : 371
6
6
Spartak UL
20
3
0
17
156 : 399
6
Tabulka střelců
Štěpánka Babíková
TJ Lokomotiva Liberec I. DHK
146
Radka Vílová
SK SIAD Bílina
131
Denisa Řeháková
Jiskra Mimoň
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radka Vílová
SK SIAD Bílina
12
Adéla Topolová
TJ Sokol Bělá p.B.
11
Lucie Klímová
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lelja Ziljbeari
SK SIAD Bílina
16
Petra Houserová
TJ Lokomotiva Liberec I. DHK
16
Radka Vílová
SK SIAD Bílina
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.