Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
2.5. 16:30
AC123
Bolevec A - Strakonice
24 : 25
28.3. 19:00
AC103
Praha 4 - Rokycany
35 : 26
15.11. 17:00
AC056
Bohemians - Třeboň B
26 : 23
11.10. 17:00
AC031
Praha 4 - Bolevec A
37 : 14
2.liga mužů SVČ
15.5. 14:00
AD079
Ústí n.L. - Pardubice
28 : 30
7.5. 19:00
AD127
Ústí n.L. - Most
32 : 24
20.3. 17:00
AD098
Louny - Hr.Králové
29 : 25
7.3. 13:30
AD089
Chomutov - Slavia
25 : 25
20.2. 10:00
AD077
Dukla j. - Kolín
27 : 27
24.10. 17:30
AD048
Chomutov - Jablonec A
23 : 27
18.10. 17:00
AD041
Louny - Kolín
28 : 20
3.10. 17:00
AD030
Louny - Ml. Boleslav
35 : 25
19.9. 17:00
AD016
Jablonec A - Hr.Králové
31 : 23
13.9. 18:30
AD007
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
29 : 32
5.9. 10:00
AD003
Dukla j. - Hr.Králové
32 : 27
1.liga starších dorostenců
20.2. 14:00
AG077
Dukla - Bohunice
33 : 23
5.9. 14:00
AG003
Dukla - Třeboň
27 : 24
2.liga starších dorostenců Č
20.3. 14:30
AH098
Louny - L.Vršovice
36 : 25
18.10. 14:30
AH041
Louny - Náchod
22 : 28
3.10. 14:30
AH030
Louny - Ml.Boleslav
18 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
20.3. 12:00
AJ098
Louny - Třeboň
27 : 27
20.2. 12:00
AJ077
Dukla - Náchod
27 : 22
18.10. 12:00
AJ041
Louny - Náchod
26 : 32
3.10. 12:00
AJ030
Louny - Ml. Boleslav
29 : 26
5.9. 12:00
AJ003
Dukla - Třeboň
37 : 14
Severočeská liga muži
29.5. 10:00
DA088
Žatec - Liberec
26 : 35
Severočeská liga stž
24.4. 09:00
DG040
Lovosice B - Lovosice A
25 : 39
17.4. 13:00
DG049
Louny - Liberec
26 : 23
17.4. 10:00
DG038
Louny - Liberec
36 : 38
19.9. 14:30
DG007
Jablonec - Lovosice B
29 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.