Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Václav Skala
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1947
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.4.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy žen
5.6. 12:30
BB114
Kobylisy II C - Praha 4
20 : 11
25.10. 14:00
BB058
Mělník - Střešovice
10 : 30
7. turnaj ml. žactva - Libčice
11.4. 14:30
CG010
Kutná Hora - Libčice
12 : 2
11.4. 13:50
CG009
Zruč n.S. - Ml. Boleslav
14 : 3
11.4. 13:10
CG008
Kutná Hora - Mělník
9 : 17
11.4. 12:30
CG007
Ml. Boleslav - Libčice
11 : 6
11.4. 11:50
CG006
Mělník - Zruč n.S.
13 : 6
11.4. 11:10
CG005
Ml. Boleslav - Kutná Hora
4 : 18
11.4. 10:30
CG004
Libčice - Zruč n.S.
1 : 14
11.4. 09:50
CG003
Mělník - Ml. Boleslav
14 : 2
11.4. 09:10
CG002
Zruč n.S. - Kutná Hora
5 : 8
11.4. 08:30
CG001
Libčice - Mělník
1 : 20
8. turnaj ml. žactva - Úvaly
24.4. 14:20
CI009
Kutná Hora - Ml. Boleslav
12 : 10
24.4. 13:00
CI007
Úvaly - Ml. Boleslav
17 : 8
24.4. 11:00
CI004
Úvaly - Kutná Hora
16 : 8
24.4. 10:20
CI003
Ml. Boleslav - Libčice
3 : 2
24.4. 09:40
CI002
Kutná Hora - Zruč n.S.
9 : 12
24.4. 09:00
CI001
Úvaly - Libčice
16 : 2
12. turnaj ml. žactva - Mělník
6.6. 14:20
CM009
Ml. Boleslav - Úvaly
7 : 12
6.6. 13:40
CM008
Kutná Hora - Libčice
13 : 1
6.6. 12:20
CM006
Ml. Boleslav - Libčice
13 : 0
6.6. 11:40
CM005
Úvaly - Kutná Hora
12 : 3
6.6. 09:40
CM002
Ml. Boleslav - Kutná Hora
9 : 12
6.6. 09:00
CM001
Mělník - Libčice
17 : 0
5. turnaj ml. žactva - Úvaly (dohrávka)
12.6. 14:15
CN010
Úvaly - Zruč n.S.
6 : 8
12.6. 13:40
CN009
Mělník - Ml. Boleslav
14 : 3
12.6. 13:05
CN008
Zruč n.S. - Kutná Hora
9 : 7
12.6. 12:30
CN007
Úvaly - Ml. Boleslav
10 : 9
12.6. 11:55
CN006
Kutná Hora - Mělník
8 : 9
12.6. 11:20
CN005
Zruč n.S. - Ml. Boleslav
11 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.