Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
9.5. 16:30
AB128
Chodov - Brno
33 : 36
10.4. 17:00
AB109
Košutka A - N.Veselí
40 : 20
21.3. 17:00
AB100
Jičín - Karviná j.
16 : 31
7.11. 17:00
AB054
Košutka A - Náchod
28 : 25
18.10. 17:00
AB039
Jičín - Bystřice A
29 : 29
20.9. 16:30
AB016
Chodov - Košutka A
26 : 21
1.liga starších dorostenců
21.3. 15:00
AG100
Jičín - Karviná
39 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
18.10. 15:00
AJ039
Jičín - Strakonice
31 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 13:00
AL020
Ústí n.L. - D.Králové
41 : 31
Český pohár mužů
22.11. 10:30
AN051
Košutka A - Hranice
33 : 32
W.H.I.L.
23.10. 18:00
AP027
J.Hradec - Inter
29 : 19
12.9. 17:30
AP011
Olomouc - Písek
44 : 24
1.liga žen
11.4. 15:00
AR109
Kobylisy - H.Brod
24 : 23
20.2. 15:00
AR073
SVŠ Plzeň A - H.Brod
28 : 22
14.11. 15:00
AR054
Kobylisy - Olomouc j.
19 : 14
27.10. 16:00
AR041
Slavia j. - Olomouc j.
31 : 29
25.10. 15:00
AR035
Cheb - Č.Budějovice
26 : 22
4.10. 11:00
AR019
H.Brod - Slavia j.
26 : 29
5.9. 12:00
AR001
Liberec - H.Brod
28 : 20
2.liga žen Č
31.10. 17:00
AS034
Ústí n.L. - Astra
21 : 26
1.liga starších dorostenek
14.11. 13:00
AU054
Kobylisy - Olomouc
34 : 22
27.10. 14:00
AU041
Slavia - Olomouc
37 : 17
3.10. 15:00
AU019
H.Brod - Slavia
19 : 45
1.liga mladších dorostenek Č
4.10. 09:00
AW019
H.Brod - Slavia
38 : 33
Český pohár žen
16.11. 18:00
AY029
HC Zlín - Olomouc
22 : 34
Severočeská liga muži
22.5. 10:00
DA083
Žatec - Jablonec B
24 : 26
3.10. 15:00
DA017
Chemička "B" - Varnsdorf
25 : 29
Severočeská liga stž
22.5. 12:00
DG052
Louny - Jablonec
20 : 21
Severočeská liga mlž
11.10. 13:30
DI023
Most - Louny
18 : 18
Severočeská liga mlžky
25.4. 10:30
DJ040
DHK Most - Spartak UL
22 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.