Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.9.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
9.5. 13:00
AH130
Plzenec - Ml.Boleslav
23 : 19
7.3. 16:00
AH090
Chrudim - Plzenec
33 : 26
15.11. 15:00
AH058
Plzenec - Louny
25 : 23
25.10. 15:00
AH047
Most - Plzenec
26 : 23
18.10. 14:30
AH038
Chodov - Plzenec
37 : 21
1.liga mladších dorostenců Č
25.4. 15:30
AJ115
HC Plzeň - S.Vršovice
19 : 23
18.10. 12:30
AJ038
S.Vršovice - Dukla
22 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
28.3. 10:00
AL035
Kobylisy - D.Králové
30 : 17
27.9. 12:00
AL016
Kutná Hora - Kobylisy
23 : 30
5.9. 13:00
AL001
Zruč n.S. - Náchod B
33 : 7
2.liga žen Č
25.4. 13:30
AS081
HC Plzeň - S.Vršovice
38 : 21
11.4. 17:00
AS071
Kobylisy - S.Vršovice
20 : 20
13.3. 17:00
AS060
Ústí n.L. - Milevsko
22 : 14
2.liga starších dorostenek
17.4. 10:00
AV048
Tachov - Písek
17 : 34
7.11. 15:00
AV023
Astra - Písek
20 : 26
1.liga mladších dorostenek Č
11.10. 10:30
AW027
Háje - J.Hradec
28 : 18
Přebor Prahy mladších žákyň
9.9. 17:00
BF008
Háje "A" - S.Vršovice
30 : 6
Společná regionální liga
27.9. 10:30
CR020
Kutná Hora - Wendy Mělník
26 : 20
5.9. 10:30
CR001
Zruč n.S. - Chodov B
14 : 16
Severočeská liga muži
6.9. 12:00
DA004
Děčín - Žatec
21 : 12
Severočeská liga stž
18.4. 11:30
DG037
Lovosice B - Jablonec
27 : 20
3.10. 10:30
DG010
Lovosice A - Lovosice B
43 : 20
Severočeská liga mlž
15.5. 11:00
DI079
Žatec - Louny
6 : 14
18.4. 10:00
DI056
Lovosice B - Jablonec
23 : 16
25.10. 13:30
DI032
Most - Liberec
25 : 10
3.10. 09:00
DI016
Lovosice B - Žatec
30 : 8
13.9. 09:00
DI007
Žatec - Most
9 : 23
12.9. 14:30
DI008
Chomutov - Děčín
26 : 9
Severočeská liga mlžky
3.12. 18:00
DJ024
DHK Most - DHK Liberec
16 : 23
ZČ liga starší žákyně
17.4. 12:00
E044
Tachov - HC Plzeň
13 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.