Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Rozpis soutěže
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Petra Hloušková
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
13.3. 11:00
AH093
Liberec - Chodov
26 : 26
28.2. 15:00
AH082
L.Vršovice - Chodov
18 : 24
8.11. 15:00
AH054
L.Vršovice - Náchod
19 : 32
1.liga mladších dorostenců Č
13.3. 09:00
AJ093
Liberec - S.Vršovice
23 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
9.5. 12:00
AL055
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
25.4. 12:00
AL046
Kutná Hora - Č.Budějovice
26 : 24
2.liga žen Č
2.5. 15:00
AS088
Písek - Ústí n.L.
28 : 27
10.4. 17:00
AS072
Ústí n.L. - HC Plzeň
20 : 35
14.11. 17:00
AS043
Ústí n.L. - Písek
18 : 18
10.10. 17:00
AS025
Ústí n.L. - Kobylisy
24 : 19
3.10. 17:00
AS019
Astra - Pardubice
25 : 18
2.liga starších dorostenek
22.11. 17:00
AV030
Astra - Chrudim
26 : 21
3.10. 15:00
AV011
Astra - Tachov
23 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
2.5. 13:00
AW130
Písek - Most
25 : 10
Společná regionální liga
9.5. 10:30
CR069
Kutná Hora - Sokol Úvaly
27 : 20
25.4. 10:30
CR061
Kutná Hora - Ž. Brod
30 : 23
Severočeská liga muži
24.4. 15:00
DA062
Varnsdorf - Chemička "B"
20 : 23
Severočeská liga stž
14.11. 15:00
DG027
Tygři UL - Louny
30 : 21
Severočeská liga mlž
10.4. 15:00
DI053
Děčín - Chomutov
8 : 25
Severočeská liga mlžky
11.4. 13:00
DJ034
DHK Liberec - Spartak UL
26 : 2
11.4. 10:00
DJ019
DHK Liberec - Spartak UL
26 : 3
14.11. 13:00
DJ028
Spartak UL - TJ Sokol Bělá
13 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 20. kolo - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá - Spartak UL
20 : 17
video
online
Bílina - DHK Most
5.6. 10:00
video
online
Mimoň - DHK Liberec
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Liberec
20
16
1
3
486 : 261
33
2
Mimoň
20
15
1
4
341 : 210
31
3
DHK Most
19
11
2
6
358 : 281
24
4
TJ Sokol Bělá
20
9
0
11
309 : 334
18
5
Bílina
19
3
0
16
206 : 371
6
6
Spartak UL
20
3
0
17
156 : 399
6
Tabulka střelců
Štěpánka Babíková
TJ Lokomotiva Liberec I. DHK
146
Radka Vílová
SK SIAD Bílina
131
Denisa Řeháková
Jiskra Mimoň
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radka Vílová
SK SIAD Bílina
12
Adéla Topolová
TJ Sokol Bělá p.B.
11
Lucie Klímová
TJ Sokol Bělá p.B.
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lelja Ziljbeari
SK SIAD Bílina
16
Petra Houserová
TJ Lokomotiva Liberec I. DHK
16
Radka Vílová
SK SIAD Bílina
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.