Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
1.5. 18:30
AB122
Košutka A - Karviná j.
31 : 30
28.3. 16:30
AB103
N.Veselí - Napajedla A
26 : 26
2 liga mužů JZČ
25.4. 17:00
AC119
Bohemians - Bolevec A
29 : 27
8.11. 16:30
AC053
Bolevec A - Bohemians
22 : 15
27.9. 17:00
AC019
Praha 4 - Sez. Ústí
23 : 24
12.9. 17:00
AC012
Bohemians - Strakonice
28 : 18
2.liga mužů SVČ
25.4. 11:00
AD115
Ústí n.L. - Jablonec A
26 : 25
6.3. 10:00
AD090
Dukla j. - Pardubice
26 : 21
15.11. 17:00
AD057
Pardubice - Ml. Boleslav
34 : 22
7.11. 17:00
AD051
TJ Sokol Bělá - Dukla j.
27 : 36
3.10. 14:00
AD026
Chomutov - Pardubice
28 : 26
1.liga starších dorostenců
9.4. 17:00
AG090
Dukla - Zubří
32 : 35
28.3. 14:30
AG103
N.Veselí - Lovosice
36 : 23
17.10. 15:00
AG037
Lovosice - N.Veselí
22 : 20
19.9. 15:00
AG015
Lovosice - Bohunice
27 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
6.3. 12:00
AJ090
Dukla - Strakonice
28 : 22
17.10. 13:00
AJ037
Lovosice - HC Plzeň
22 : 19
19.9. 13:00
AJ015
Lovosice - Náchod
21 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
26.9. 13:00
AL015
Zruč n.S. - Č.Budějovice
44 : 19
Český pohár mužů
17.11. 10:30
AN059
Jablonec A - Dukla
26 : 35
28.9. 17:30
AN031
Slavia - Písek
31 : 29
1.liga žen
10.4. 17:00
AR110
Most - Olomouc j.
39 : 24
28.2. 15:00
AR082
Kobylisy - Č.Budějovice
27 : 15
13.2. 15:00
AR072
SVŠ Plzeň A - Zlín j.
26 : 20
29.11. 15:00
AR065
Kobylisy - Cheb
26 : 21
2.liga žen Č
6.9. 17:00
AS001
Astra - S.Vršovice
20 : 19
1.liga starších dorostenek
28.2. 11:00
AU082
Kobylisy - Č.Budějovice
32 : 18
13.2. 13:00
AU072
SVŠ Plzeň - Zlín
26 : 24
29.11. 11:00
AU065
Kobylisy - Liberec
30 : 24
2.liga starších dorostenek
6.9. 15:00
AV001
Astra - S.Vršovice
15 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.