Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.4. 10:30
AB132
Karviná j. - Náchod
32 : 26
10.4. 17:00
AB112
Brno - Bystřice A
39 : 38
14.3. 13:00
AB093
Karviná j. - Chodov
36 : 24
27.2. 17:00
AB084
Brno - Litovel
40 : 29
21.2. 10:30
AB077
Kostelec A - Náchod
27 : 24
15.11. 15:00
AB056
Karviná j. - Košutka A
24 : 24
25.10. 17:00
AB048
Napajedla A - Chodov
26 : 28
17.10. 17:00
AB040
Brno - Karviná j.
33 : 21
27.9. 10:30
AB024
Bystřice A - Kostelec A
35 : 27
19.9. 17:00
AB015
Napajedla A - Náchod
34 : 33
12.9. 17:00
AB008
Litovel - Jičín
28 : 24
2.liga mužů SM
7.11. 18:00
AF054
Paskov A - Házená Uničov
32 : 20
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
1.liga starších dorostenců
1.5. 15:00
AG123
Ostrava - Zubří
25 : 41
25.4. 15:00
AG119
Karviná - Ostrava
44 : 28
17.3. 16:15
AG104
Vsetín - Dukla
17 : 48
3.10. 11:30
AG027
Vsetín - Karviná
20 : 53
2.liga starších dorostenců M
27.9. 12:30
AI024
Bystřice p.H. - Polanka
22 : 28
12.9. 14:45
AI008
Litovel - V. Bystřice
25 : 24
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 13:00
AK123
Ostrava - Zubří
18 : 29
25.4. 17:00
AK119
Karviná - Ostrava
43 : 24
10.4. 15:00
AK112
Brno - Zubří
18 : 42
17.10. 15:00
AK040
Brno - Karviná
13 : 35
Český pohár mužů
25.9. 18:30
AN047
Paskov A - Karviná j.
17 : 35
Žákovská liga starších žáků
17.4. 15:00
AO185
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
17.4. 12:30
AO183
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
17.4. 10:00
AO181
Karviná A - Jablonec
34 : 13
1.liga žen
18.4. 14:30
AR120
Olomouc j. - Kobylisy
39 : 28
21.3. 15:00
AR102
Otrokovice - Poruba A
23 : 23
7.3. 15:00
AR087
Zlín j. - Kobylisy
30 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.