Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
14.11. 16:30
AA058
Dukla - Kopřivnice
27 : 20
17.10. 17:00
AA037
Lovosice - Přerov
39 : 33
1.liga mužů
1.5. 17:00
AB121
Náchod - N.Veselí
23 : 28
11.4. 16:30
AB114
Chodov - Napajedla A
29 : 32
13.3. 17:00
AB095
Košutka A - Brno
29 : 31
21.2. 17:00
AB074
Jičín - Litovel
33 : 24
20.11. 19:15
AB065
Košutka A - Bystřice A
33 : 27
4.10. 10:30
AB025
Kostelec A - N.Veselí
24 : 24
12.9. 17:00
AB011
Náchod - Kostelec A
23 : 23
2.liga mužů SVČ
15.11. 16:00
AD059
Chomutov - TJ Sokol Bělá
29 : 19
11.10. 17:00
AD034
Slavia - Most
24 : 25
27.9. 15:00
AD023
Slavia - Chomutov
30 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
1.5. 14:00
AJ121
Náchod - HC Plzeň
36 : 28
21.2. 15:00
AJ074
Jičín - Louny
39 : 19
Český pohár mužů
28.9. 14:00
AN037
Liberec - Most
33 : 35
1.liga žen
24.4. 13:30
AR125
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
24 : 23
17.4. 15:00
AR118
Cheb - Slavia j.
19 : 36
21.3. 15:00
AR098
Slavia j. - Kobylisy
28 : 22
7.3. 15:00
AR088
Č.Budějovice - Olomouc j.
27 : 33
14.2. 17:00
AR069
Kobylisy - Poruba A
21 : 34
6.2. 15:00
AR106
Liberec - SVŠ Plzeň A
29 : 23
8.11. 16:00
AR045
Liberec - Slavia j.
30 : 23
5.11. 18:30
AR030
Slavia j. - Most
24 : 27
24.10. 18:30
AR033
SVŠ Plzeň A - Olomouc j.
25 : 29
10.10. 15:00
AR029
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
30 : 26
19.9. 15:00
AR013
Cheb - H.Brod
29 : 31
1.liga starších dorostenek
24.4. 11:30
AU125
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
19 : 23
7.3. 13:00
AU088
Č.Budějovice - Olomouc
16 : 33
14.2. 13:00
AU069
Kobylisy - Poruba
24 : 24
24.10. 16:30
AU033
SVŠ Plzeň - Olomouc
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.