Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
21.3. 16:30
AC099
Loko Plzeň j. - Ledeč n.S.
25 : 22
14.3. 17:00
AC091
Praha 4 - Písek
32 : 26
13.9. 19:00
AC007
Praha 4 - Loko Plzeň j.
34 : 20
6.9. 17:00
AC004
Rokycany - Bolevec A
25 : 21
2.liga mužů SVČ
9.5. 17:00
AD131
Pardubice - Hr.Králové
34 : 24
25.4. 17:00
AD119
Slavia - Ml. Boleslav
31 : 25
11.4. 17:00
AD114
Jablonec A - Chomutov
28 : 19
27.2. 17:00
AD084
Louny - TJ Sokol Bělá
37 : 17
20.2. 13:00
AD076
Chomutov - Hr.Králové
25 : 22
28.11. 18:00
AD015
Chomutov - Kolín
26 : 23
17.11. 18:30
AD064
Ml. Boleslav - Dukla j.
29 : 28
8.11. 15:00
AD052
Louny - Pardubice
36 : 32
18.10. 17:00
AD039
Most - Pardubice
27 : 25
26.9. 11:00
AD019
Ústí n.L. - Louny
27 : 25
2.liga starších dorostenců Č
2.5. 15:00
AH126
Most - Chodov
18 : 28
7.11. 14:30
AH052
Louny - Chrudim
30 : 28
18.10. 15:00
AH039
Most - Chrudim
27 : 31
6.9. 15:00
AH004
Rokycany - Ml.Boleslav
27 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
27.3. 15:00
AJ106
Liberec - Loko Plzeň
18 : 43
27.2. 14:30
AJ084
Louny - Loko Plzeň
23 : 36
17.11. 16:30
AJ064
Ml. Boleslav - Dukla
18 : 21
7.11. 12:00
AJ052
Louny - Strakonice
17 : 27
11.10. 12:30
AJ031
HC Plzeň - Ml. Boleslav
25 : 25
Český pohár mužů
29.8. 16:00
AN011
Liberec - Ústí n.L.
30 : 22
1.liga starších dorostenek
11.10. 16:30
AU026
HC Plzeň - Liberec
36 : 23
2.liga starších dorostenek
16.5. 16:00
AV059
VŠ Plzeň - Tachov
26 : 24
Severočeská liga muži
22.5. 10:30
DA082
Česká Lípa - Chemička "B"
37 : 21
4.10. 10:30
DA019
Česká Lípa - Děčín
20 : 20
Severočeská liga stž
20.5. 18:00
DG051
Lovosice B - Tygři UL
19 : 29
11.4. 14:30
DG036
Jablonec - Louny
33 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.