Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Zdeněk Kabát
Post
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1984
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
110
Starty
2.liga mužů SVČ
01.05. [AD121]
Kolín - Ústí n.L.
29 : 32
1 branek
11.04. [AD109]
Hr.Králové - Ústí n.L.
29 : 36
9 branek
27.03. [AD103]
Ústí n.L. - Chomutov
34 : 24
5 branek
20.03. [AD097]
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
38 : 27
3 branek
13.03. [AD091]
Ústí n.L. - Dukla j.
35 : 33
10 branek
03.03. [AD085]
Louny - Ústí n.L.
30 : 25
3 branek
20.02. [AD073]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
27 : 26
4 branek
14.02. [AD067]
Ústí n.L. - Slavia
30 : 26
9 branek
22.11. [AD061]
Most - Ústí n.L.
22 : 25
6 branek
14.11. [AD055]
Ústí n.L. - Kolín
28 : 25
9 branek
07.11. [AD049]
Jablonec A - Ústí n.L.
29 : 25
5 branek
24.10. [AD043]
Ústí n.L. - Hr.Králové
29 : 22
10 branek
17.10. [AD037]
Chomutov - Ústí n.L.
24 : 21
8 branek
10.10. [AD031]
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
26 : 20
5 branek
03.10. [AD025]
Dukla j. - Ústí n.L.
25 : 25
1 branek
26.09. [AD019]
Ústí n.L. - Louny
27 : 25
4 branek
13.09. [AD007]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
29 : 32
1 branek
06.09. [AD001]
Slavia - Ústí n.L.
21 : 23
1 branek
Severočeská liga muži
01.05. [DA070]
Chemička "B" - Žatec
32 : 31
7 branek
18.10. [DA025]
Žatec - Chemička "B"
33 : 27
9 branek
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.