Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Lukáš Janeček
Post
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
31
Starty
2.liga mužů SVČ
08.05. [AD128]
Jablonec A - TJ Sokol Bělá
33 : 21
1 branek
02.05. [AD126]
Jablonec A - Most
33 : 17
1 branek
25.04. [AD115]
Ústí n.L. - Jablonec A
26 : 25
2 branek
11.04. [AD114]
Jablonec A - Chomutov
28 : 19
1 branek
27.03. [AD104]
Dukla j. - Jablonec A
28 : 26
0 branek
20.03. [AD101]
Jablonec A - Pardubice
24 : 22
0 branek
14.03. [AD093]
Slavia - Jablonec A
26 : 23
0 branek
06.03. [AD088]
Jablonec A - Kolín
22 : 22
2 branek
28.02. [AD082]
Hr.Králové - Jablonec A
22 : 23
1 branek
20.02. [AD075]
Jablonec A - Ml. Boleslav
21 : 19
0 branek
13.02. [AD071]
Louny - Jablonec A
34 : 23
3 branek
21.11. [AD062]
TJ Sokol Bělá - Jablonec A
18 : 21
1 branek
Severočeská liga muži
29.05. [DA089]
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
3 branek
22.05. [DA083]
Žatec - Jablonec B
24 : 26
5 branek
16.05. [DA067]
Jablonec B - Děčín
16 : 26
1 branek
15.05. [DA078]
Jablonec B - Varnsdorf
17 : 22
0 branek
01.05. [DA055]
Jablonec B - Česká Lípa
27 : 29
4 branek
24.04. [DA065]
Liberec - Jablonec B
34 : 20
3 branek
07.11. [DA044]
Chemička "B" - Jablonec B
35 : 22
3 branek
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.