Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Tomáš Zajíc
Post
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
114
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
29.04. [AL050]
Ústí n.L. - Zruč n.S.
31 : 30
0 branek
16.04. [AL041]
Ústí n.L. - Náchod B
26 : 21
2 branek
Severočeská liga stž
05.06. [DG057]
Louny - Tygři UL
33 : 25
7 branek
29.05. [DG055]
Jablonec - Tygři UL
41 : 21
6 branek
20.05. [DG051]
Lovosice B - Tygři UL
19 : 29
8 branek
08.05. [DG046]
Tygři UL - Lovosice B
32 : 22
3 branek
01.05. [DG044]
Tygři UL - Jablonec
26 : 30
6 branek
24.04. [DG041]
Tygři UL - Louny
26 : 21
5 branek
17.04. [DG039]
Tygři UL - Lovosice A
18 : 30
3 branek
11.04. [DG035]
Liberec - Tygři UL
18 : 27
4 branek
27.03. [DG033]
Tygři UL - Liberec
38 : 21
10 branek
21.11. [DG029]
Tygři UL - Lovosice A
32 : 27
9 branek
14.11. [DG027]
Tygři UL - Louny
30 : 21
6 branek
07.11. [DG025]
Tygři UL - Jablonec
26 : 30
3 branek
17.10. [DG016]
Lovosice B - Tygři UL
20 : 37
6 branek
11.10. [DG014]
Jablonec - Tygři UL
17 : 17
7 branek
03.10. [DG011]
Louny - Tygři UL
29 : 19
5 branek
19.09. [DG009]
Lovosice A - Tygři UL
40 : 23
3 branek
12.09. [DG005]
Tygři UL - Liberec
34 : 25
6 branek
06.09. [DG003]
Liberec - Tygři UL
26 : 35
15 branek
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.