Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Vladimíra Husáková
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p.Bezdězem
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
61
Starty
Severočeská liga mlžky
29.05. [DJ057]
Mimoň - TJ Sokol Bělá
20 : 9
3 branek
22.05. [DJ058]
TJ Sokol Bělá - Spartak UL
20 : 17
7 branek
15.05. [DJ050]
DHK Most - TJ Sokol Bělá
25 : 15
2 branek
01.05. [DJ043]
Spartak UL - TJ Sokol Bělá
11 : 20
4 branek
25.04. [DJ048]
TJ Sokol Bělá - DHK Liberec
14 : 24
5 branek
25.04. [DJ042]
TJ Sokol Bělá - Mimoň
18 : 19
5 branek
10.04. [DJ035]
TJ Sokol Bělá - DHK Most
14 : 17
6 branek
27.03. [DJ033]
DHK Liberec - TJ Sokol Bělá
32 : 14
4 branek
14.11. [DJ028]
Spartak UL - TJ Sokol Bělá
13 : 16
0 branek
07.11. [DJ027]
TJ Sokol Bělá - Mimoň
11 : 15
1 branek
17.10. [DJ018]
DHK Liberec - TJ Sokol Bělá
31 : 17
0 branek
10.10. [DJ013]
TJ Sokol Bělá - Spartak UL
20 : 6
4 branek
03.10. [DJ012]
Mimoň - TJ Sokol Bělá
17 : 9
0 branek
19.09. [DJ008]
Bílina - TJ Sokol Bělá
19 : 24
5 branek
13.09. [DJ005]
DHK Most - TJ Sokol Bělá
22 : 13
4 branek
05.09. [DJ020]
TJ Sokol Bělá - DHK Most
15 : 22
5 branek
Předchozí kola
jarní část - 18. kolo - výsledky
video
online
Žatec - Liberec
26 : 35
video
online
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
video
online
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Děčín
12
10
1
1
298 : 242
21
2
Liberec
12
10
0
2
346 : 262
20
3
Česká Lípa
12
7
2
3
303 : 246
16
4
Jablonec B
12
4
0
8
259 : 298
8
5
Žatec
12
3
1
8
282 : 304
7
6
Chemička "B"
12
3
1
8
302 : 360
7
7
Varnsdorf
12
2
1
9
233 : 311
5
Tabulka střelců
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
81
Tomáš Opustil
Slavoj Děčín
71
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n/L. B
22
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
21
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Zimmermann
TJ HK Šroubárna Žatec
26
Pavel MacRae Štěpnička
Slavoj Děčín
22
Josef Šlápek
TJ HK Šroubárna Žatec
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.