Severočeský svaz házené
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
Severočeská liga muži
Severočeská liga stž
Severočeská liga mlž
Rozpis soutěže
základní část
Severočeská liga mlžky
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Severočeská liga mlž
podzimní část - 1. kolo
5.9.2009
09:00
DI001
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice B
Bohumil Brůna
,
René Vostatek
,
6.9.2009
12:30
DI003
Liberec Handball
-
HK Chomutov
Karel Liška
,
Jiří Žďárský
,
6.9.2009
10:30
DI004
Slavoj Děčín
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Josef Kokoška
,
Martin Polák
,
6.9.2009
13:30
DI005
Baník Most
-
HK Lovosice A
Pavel Husák
,
Stanislav Štrebl
,
podzimní část - 2. kolo
10.9.2009
15:45
DI006
HK Lovosice B
-
HK Lovosice A
Miroslav Matis
,
Michaela Koutná
,
13.9.2009
09:00
DI007
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Baník Most
Martin Polák
,
Pavel Husák
,
12.9.2009
14:30
DI008
HK Chomutov
-
Slavoj Děčín
Martin Polák
,
Pavel Husák
,
13.9.2009
09:00
DI010
TJ Lokomotiva Louny
-
ElektroPraga Jablonec
Petr Pešek
,
Bedřich Frieser
,
podzimní část - 3. kolo
19.9.2009
13:00
DI011
ElektroPraga Jablonec
-
HK Lovosice B
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
20.9.2009
13:00
DI012
Liberec Handball
-
TJ Lokomotiva Louny
Petr Balatka
,
Jan Pitař
,
20.9.2009
13:30
DI014
Baník Most
-
HK Chomutov
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Dostál
,
19.9.2009
09:00
DI015
HK Lovosice A
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Petr Pešek
,
Miloš Fogl
,
podzimní část - 4. kolo
3.10.2009
09:00
DI016
HK Lovosice B
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Josef Kokoška
,
Martin Polák
,
3.10.2009
12:00
DI017
HK Chomutov
-
HK Lovosice A
Miloš Fogl
,
Richard Menšík
,
3.10.2009
10:30
DI019
TJ Lokomotiva Louny
-
Slavoj Děčín
Tomáš Lízl
,
Martin Kasík
,
4.10.2009
10:00
DI020
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
Bedřich Frieser
,
Lukáš Frieser
,
podzimní část - 5. kolo
11.10.2009
08:30
DI021
Liberec Handball
-
HK Lovosice B
Miloš Fogl
,
Karel Liška
,
20.9.2009
10:30
DI022
Slavoj Děčín
-
ElektroPraga Jablonec
Josef Kokoška
,
Martin Polák
,
11.10.2009
13:30
DI023
Baník Most
-
TJ Lokomotiva Louny
Stanislav Štrebl
,
Pavel Husák
,
11.10.2009
11:00
DI025
TJ HK Šroubárna Žatec
-
HK Chomutov
Martin Hart
,
Václav Skala
,
podzimní část - 6. kolo
17.10.2009
09:00
DI026
HK Lovosice B
-
HK Chomutov
Miloš Fogl
,
Martin Hart
,
10.10.2009
14:30
DI028
HK Lovosice A
-
TJ Lokomotiva Louny
Martin Polák
,
Josef Kokoška
,
17.10.2009
15:45
DI029
ElektroPraga Jablonec
-
Baník Most
Martin Průcha
,
Jiří Větrovský
,
17.10.2009
13:00
DI030
Liberec Handball
-
Slavoj Děčín
Richard Menšík
,
Petr Pešek
,
podzimní část - 7. kolo
24.10.2009
13:30
DI031
HK Lovosice B
-
Slavoj Děčín
Martin Hart
,
Miroslav Matis
,
25.10.2009
13:30
DI032
Baník Most
-
Liberec Handball
Josef Kokoška
,
Martin Polák
,
24.10.2009
08:45
DI033
HK Lovosice A
-
ElektroPraga Jablonec
Miroslav Matis
,
Martin Hart
,
24.10.2009
12:00
DI034
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Václav Skala
,
Petr Pešek
,
podzimní část - 8. kolo
31.10.2009
09:00
DI037
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Chomutov
Václav Škarda
,
Michal Janoušek
,
27.9.2009
13:00
DI038
ElektroPraga Jablonec
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Petr Pešek
,
Miloš Fogl
,
11.10.2009
11:30
DI039
Liberec Handball
-
HK Lovosice A
Jakub Vrba
,
Michal Kamaryt
,
1.11.2009
13:30
DI040
Baník Most
-
Slavoj Děčín
Pavel Husák
,
Petr Pešek
,
podzimní část - 9. kolo
8.11.2009
13:30
DI041
Baník Most
-
HK Lovosice B
Tomáš Měšťánek
,
Barbora Měšťánková
,
7.11.2009
11:30
DI042
HK Lovosice A
-
Slavoj Děčín
Miroslav Matis
,
Petr Pešek
,
7.11.2009
11:00
DI043
Liberec Handball
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Miloš Fogl
,
Richard Menšík
,
29.5.2010
10:00
DI044
ElektroPraga Jablonec
-
HK Chomutov
Pavel Blanar
,
Richard Menšík
,
jarní část - 10. kolo
27.5.2010
17:00
DI046
HK Lovosice B
-
TJ Lokomotiva Louny
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
27.3.2010
12:00
DI048
HK Chomutov
-
Liberec Handball
Michal Janoušek
,
Václav Škarda
,
17.4.2010
11:00
DI049
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Slavoj Děčín
Stanislav Štrebl
,
Pavel Husák
,
27.3.2010
12:00
DI050
HK Lovosice A
-
Baník Most
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
jarní část - 11. kolo
8.4.2010
15:45
DI051
HK Lovosice A
-
HK Lovosice B
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
11.4.2010
15:00
DI052
Baník Most
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
10.4.2010
15:00
DI053
Slavoj Děčín
-
HK Chomutov
Petra Hloušková
,
Hana Hofmanová
,
11.4.2010
13:00
DI055
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Motl
,
Jaroslav Lorenc
,
jarní část - 12. kolo
18.4.2010
10:00
DI056
HK Lovosice B
-
ElektroPraga Jablonec
Jakub Verner
,
Martin Polák
,
17.4.2010
11:30
DI057
TJ Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball
Tomáš Lízl
,
Martin Kasík
,
17.4.2010
14:00
DI059
HK Chomutov
-
Baník Most
Václav Škarda
,
Michal Janoušek
,
18.4.2010
14:00
DI060
TJ HK Šroubárna Žatec
-
HK Lovosice A
Pavel Husák
,
Stanislav Štrebl
,
jarní část - 13. kolo
24.4.2010
11:00
DI061
TJ HK Šroubárna Žatec
-
HK Lovosice B
Václav Škarda
,
Michal Janoušek
,
24.4.2010
10:30
DI062
HK Lovosice A
-
HK Chomutov
Tomáš Lízl
,
Petr Pešek
,
24.4.2010
16:00
DI064
Slavoj Děčín
-
TJ Lokomotiva Louny
Miroslav Matis
,
Josef Kokoška
,
24.4.2010
09:00
DI065
Liberec Handball
-
ElektroPraga Jablonec
Pavel Blanar
,
Jan Radosta
,
jarní část - 14. kolo
1.5.2010
08:00
DI066
HK Lovosice B
-
Liberec Handball
Petr Pešek
,
Martin Vaněk
,
1.5.2010
12:30
DI067
ElektroPraga Jablonec
-
Slavoj Děčín
Pavel Blanar
,
Jan Radosta
,
1.5.2010
10:00
DI068
TJ Lokomotiva Louny
-
Baník Most
16.5.2010
10:00
DI070
HK Chomutov
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Stanislav Štrebl
,
Pavel Husák
,
jarní část - 15. kolo
9.5.2010
12:00
DI071
HK Chomutov
-
HK Lovosice B
Tomáš Lízl
,
Václav Škarda
,
8.5.2010
10:30
DI073
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice A
Martin Kasík
,
Martin Hart
,
9.5.2010
10:00
DI074
Baník Most
-
ElektroPraga Jablonec
Pavel Husák
,
Stanislav Štrebl
,
9.5.2010
10:30
DI075
Slavoj Děčín
-
Liberec Handball
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
jarní část - 16. kolo
22.5.2010
10:30
DI076
Slavoj Děčín
-
HK Lovosice B
Martin Vaněk
,
Martin Hart
,
16.5.2010
15:00
DI077
Liberec Handball
-
Baník Most
Lukáš Lehký
,
Radek Máchal
,
23.5.2010
10:00
DI078
ElektroPraga Jablonec
-
HK Lovosice A
Miloš Fogl
,
Pavel Blanar
,
15.5.2010
11:00
DI079
TJ HK Šroubárna Žatec
-
TJ Lokomotiva Louny
Martin Polák
,
Petr Olexa
,
jarní část - 17. kolo
22.5.2010
09:30
DI082
HK Chomutov
-
TJ Lokomotiva Louny
Václav Škarda
,
Michal Janoušek
,
22.5.2010
11:00
DI083
TJ HK Šroubárna Žatec
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Polák
,
Pavel Husák
,
1.5.2010
10:30
DI084
HK Lovosice A
-
Liberec Handball
Martin Vaněk
,
Petr Pešek
,
23.5.2010
10:30
DI085
Slavoj Děčín
-
Baník Most
Petr Pešek
,
Martin Vaněk
,
jarní část - 18. kolo
29.5.2010
10:00
DI086
HK Lovosice B
-
Baník Most
Martin Hart
,
Miroslav Matis
,
30.5.2010
10:30
DI087
Slavoj Děčín
-
HK Lovosice A
Martin Hart
,
Petr Pešek
,
30.5.2010
14:00
DI088
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Liberec Handball
Pavel Husák
,
Stanislav Štrebl
,
29.5.2010
11:30
DI089
ElektroPraga Jablonec
-
HK Chomutov
Pavel Blanar
,
Richard Menšík
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.